Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44498
Stary 18.05.2011, 12:39
Na pewno Staszek będzie miał większy wybór w tym oknie transferowym. Więcej zawodników jest na rynku dostępnych, bo kończą im się kontrakty.
..
Odpowiedz cytując