|
czy w normalnym świecie nie powinno być tak że :
mamy tego kto nam ten stadion buduje i daje termin kiedy cały stadion zostanie oddany, a jesli terminu nie dotrzyma to ku*** płaci ogromne pieniadze, a nie jakies przesuwanie i kombinowanie.
ale to jest Kraków.
Pamiętacie jak rozpoczynali budowe węzła mogilskiego co turcy wygrali przetarg, dostali tam 90% pieniedzy i przez 2 lata nie kiwnęli palcem i ...tak sie skonczyłą przygoda. Turcy nie zrobili nic, zarobili w ch** a Jacek M. ogłasza po 2 latach kolejny przetarg jak gdyby nigdy nic.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|