Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18500
Stary 18.05.2011, 11:57
Nie chce się im powtarzać dwa razy procedur. Tu nie chodzić o tydzień odstępu czy miesiąc. Miesiące.

Północną mogliby otworzyć do czerwca. W czerwcu w każdym razie. A zachodnia to teraz już wrzesień o ile tym razem pójdzie zgodnie z planem.
Odpowiedz cytując