Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44495
Stary 18.05.2011, 09:55
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
A mi wydaje sie, że Genkov jest lepszy. Ten Gruzin na filmikach wygląda torchę jak Stanko Svitlica - wielkli kloc, który doskonale wie jak sie ustawić, żeby się od niego piłka dobrze odbiła. Brak szybkości, brak dryblingu, tylko dobrze ułożona noga i głowa, no i super się ustawia.
Ale to tylko takie gdybanie na podstawie filmików, które jak wiadomo jest o dupę rozbić In Stan we trust
właśnie, my potrzebujemy takiego chytrusa w polu karnym, który hurtowo strzela gole, mało tego Gruzin mógłby z powodzeniem grać w parze z Genkovem... do tego świetnie gra głową, a dwóch dobrze grających głową zawodników w polu karnym to skarb myślę, że jak już się nim interesowaliśmy, to teraz tym bardziej powinniśmy się o niego starać ponieważ on nie chce zostać w swoim obecnym klubie...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując