Lysy napisał(a):

|
Czy Ty człowieku używasz organu stanowiącego 2% ludzkiego ciała, jakim jest mózg? Po raz któryś z rzędu czytam podobne bzdury. Pewnie i tak na fecie mistrzowskiej nie będziesz , stąd mecz z Polonią nie ma dla Ciebie znaczenia, aczkolwiek nie psuj innym zabawy bo świętowanie po przegranym meczu może mieć słodko-gorzki smak.
|
można tego chwalebnego organu używać do generowania bzdur.