Wyświetl pojedynczy post
crate digger
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Cz. Prądnik | Księżyc

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 18.05.2011, 09:47
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Czy Ty człowieku używasz organu stanowiącego 2% ludzkiego ciała, jakim jest mózg? Po raz któryś z rzędu czytam podobne bzdury. Pewnie i tak na fecie mistrzowskiej nie będziesz , stąd mecz z Polonią nie ma dla Ciebie znaczenia, aczkolwiek nie psuj innym zabawy bo świętowanie po przegranym meczu może mieć słodko-gorzki smak.
można tego chwalebnego organu używać do generowania bzdur.
Odpowiedz cytując