|
Wiem, napisałem to specjalnie, bo tak ludzie na nas patrzą. Wystarczy wtedy lekka kontra ze strony kogokolwiek, że 'bandyci ' chcą się dorwać do władzy i już jest pozamiatane. Nie ma w ogóle nad czym się zastanawiać. Wolę zagłosować na JKM i mieć czyste sumienie, a to że nie wygra, trudno.
Ostatnio edytowane przez zdzichu411 : 18.05.2011 o godz. 09:49.
|