Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 18.05.2011, 09:38
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
To jasne że przegramy odkąd pamiętam w mistrzowskich sezonach (nawet w tych z najtłustszych lat ) zawsze przegrywaliśmy w Warszawie.
Warto pamiętać ostatni sezon gdzie mogliśmy wygrać bardzo wysoko, ale Boguś nie mógł wtedy nawet na pustą trafić. Mogło być i 0:7


Tak dla przypomnienia skrót ostatniego meczu na Legii z ekstraklasa.tv:
28. kolejka. Legia - Wisła 0:3. Skrót meczu
Odpowiedz cytując