KOMINEK napisał(a):

|
To jasne że przegramy odkąd pamiętam w mistrzowskich sezonach (nawet w tych z najtłustszych lat ) zawsze przegrywaliśmy w Warszawie.
|
Warto pamiętać ostatni sezon gdzie mogliśmy wygrać bardzo wysoko, ale Boguś nie mógł wtedy nawet na pustą trafić. Mogło być i 0:7
Tak dla przypomnienia skrót ostatniego meczu na Legii z ekstraklasa.tv:
28. kolejka. Legia - Wisła 0:3. Skrót meczu