Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
Od: 11.2009
Offline
#
44494
18.05.2011, 09:33
Incognito2192
napisał(a):
Po pierwsze to nie ten temat na takie dywagacje, a po drugie jak już to warto się doinformować :
http://www.90minut.pl/news/146/news1...erlechtem.html
Żeby nie było, że nie na temat - link do artykułu
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...wiliego-wideo/
Faktycznie coś piszą, ale ciężko uwierzyć, żeby mieli jakiekolwiek wiarygodne informacje. Poza tym ciężko będzie wyciągnąć tego zawodnika z tego klubu w tej sytuacji.
Dvalishvili chce lepszej kasy i jest zdecydowany na odejście, znając żydków to mogą mu jej nie dać, więc trzeba działać, bo nie wiem czy za darmo znajdziemy kogoś lepszego do napadu
TOMEK 11
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TOMEK 11
Znajdź inne posty napisane przez TOMEK 11