Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44494
Stary 18.05.2011, 09:33
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze to nie ten temat na takie dywagacje, a po drugie jak już to warto się doinformować :
http://www.90minut.pl/news/146/news1...erlechtem.html

Żeby nie było, że nie na temat - link do artykułu http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...wiliego-wideo/
Faktycznie coś piszą, ale ciężko uwierzyć, żeby mieli jakiekolwiek wiarygodne informacje. Poza tym ciężko będzie wyciągnąć tego zawodnika z tego klubu w tej sytuacji.
Dvalishvili chce lepszej kasy i jest zdecydowany na odejście, znając żydków to mogą mu jej nie dać, więc trzeba działać, bo nie wiem czy za darmo znajdziemy kogoś lepszego do napadu
Odpowiedz cytując