Lysy napisał(a):

|
Czy Ty człowieku używasz organu stanowiącego 2% ludzkiego ciała, jakim jest mózg? Po raz któryś z rzędu czytam podobne bzdury. Pewnie i tak na fecie mistrzowskiej nie będziesz , stąd mecz z Polonią nie ma dla Ciebie znaczenia, aczkolwiek nie psuj innym zabawy bo świętowanie po przegranym meczu może mieć słodko-gorzki smak.
|
A Ty tego organu używasz? A jesli tak to łaskawie wskaż mi miejsce w którym napisałem że mam gdzieś wynik meczu z Polonią. Jak nie załapałeś o co mi chodzi to napisze jaśniej- drugi skład wystawiony z Legią pod hasłem sprawdzania rezerw ma bardzo duże szanse na konkretne baty biorąc pod uwagę podejście Legii do meczów z mistrzowską Wisłą. Na Polonię na Reymonta rezerwy mogą spokojnie wystarczyć bo jakoś nie widzę żeby grali z nami jak o życie.
Co do fety to daruj sobie takie wrzuty bo bardziej kumaty się od nich nie zrobisz a może się okazać że się tylko wygłupisz