Temat
:
[28 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków (21 maja, godz. 15:45)
Wyświetl pojedynczy post
Olgga
Junior Member
Od: 05.2011
Skąd: Kraków
Offline
#
99
18.05.2011, 09:16
Moim zdaniem dobrze byłoby wystawić kilku rezerwowych, i pokazać że Wisła może wygrywać z rezerwowym składem nawet w meczu z Legią....a jak będzie słabo szło to zrobić kilka zmian
Olgga
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Olgga
Znajdź inne posty napisane przez Olgga