Wyświetl pojedynczy post
Olgga
Junior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 18.05.2011, 09:16
Moim zdaniem dobrze byłoby wystawić kilku rezerwowych, i pokazać że Wisła może wygrywać z rezerwowym składem nawet w meczu z Legią....a jak będzie słabo szło to zrobić kilka zmian
Odpowiedz cytując