lizzy napisał(a):

Zastanawiające i kompletnie dla mnie niezrozumiałe że tylu kibicom Wisły wynik meczu z Legią "lata"...
Niezalaeżnie od okoliczności mnie wynik z Legia nie lata i latać nigdy nie będzie. Legię należy tłuc (a przynajmniej próbować) w każdej sytuacji i bez względu na okoliczności. To czy się uda czy nie to inna sprawa bo wiadomo jak oni się na nas sprężają w takich sytuacjach jak teraz ale zaangażowania ma być full!
rezerwy to niech sobie Wisła sprawdza na Zagłębiu i Polonii. Z Legią ma zagrać pierwszy skład i ma ją wdeptać w ziemię!
|
A po .....Nie lepiej spróbować sobię rezerwowych piłkarzy.Dać odpocząć swoim podstawowym, by na Ligę mistrzów nie było żadnych wymówek?
Co jak co, ale pół roku kopacze Wisły zapierdalają na pełnych obrotach.Przynajmniej nie przypominam sobie meczu, gdzie zawodnicy sobie truchtali zamiast biegać.Sił im starczało do końca.Skoro są mocno eksploatowani, to i wzrasta ryzyko kontuzji. Lepiej chuchać na zimnę.
A jeśli jeden z drugim mają jakieś komplesy Legii ?.... cóż.
Derby już graliśmy.