Wyświetl pojedynczy post
alkoholik
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków(Nowy Kleparz)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18490
Stary 18.05.2011, 09:10
Właśnie odgrzebałem starą gazete wiadomosci lokalnych, podpis pod zdjęciem makiety naszego stadionu brzmi "już w czerwcu stadion miejski pomieści ponad 30 000 widzów" Gazeta z Stycznia 2010.
Odpowiedz cytując