Wyświetl pojedynczy post
zdzichu411
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.05.2011, 09:10
wszystko prawda, ale widzieliście to w wiadomościach ? Ktoś pokazał jak łapali w Białymstoku ludzi? Nawet jak gdzieś pokazali to zapewne z komentarzem, ujęto prowokujących i zakłócających porządek bandziorów. Nikt o tym nie wie i nikt się nie dowie. Media kreują polityków i nie wierze, żeby poza bandy czworga wszedł do sejmu ktokolwiek. Nie ma takiej opcji. Choćby i było 1,5 mln kibiców, to żaden wynik, bo wśród tych kibiców będzie olbrzymi podział. Nie każdy zagłosuje za "łebkiem" który nie ma pojęcia o niczym innym jak o kibicowaniu.
Odpowiedz cytując