|
Jeśli Komisja Ligi ukarze Małeckiego to skład na Legię powinien wyglądać tak: Pareiko- Cikos, Jaliens, Chavez, Paljić- Melikson, Sobolewski, Garguła, Jirsak, Kirm-Genkov. Ławka: Kurto-Branco, Czekaj, Nalepa, Boukhari, Chrapek, Żurawski.Na Zagłębie można coś pokombinować. Od pierwszej Burligę wpuścić na prawą obronę, Kowalskiego na środek. Kirmowi dać odpocząć za niego Wilk i w tym momencie na bok przesunąć albo Gargułę albo Jirsaka.
|