Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3585
Stary 18.05.2011, 08:59
A to Cie zaskocze, Legia sie chwali ze wyrobila 100K kart kibica? U nas i u was tez te liczby beda zblizone, patzysz na tych co chodza na stadiony, sporo kibicow nie chodzi ale oglada i interesuje sie tym, gdzies widzialem jak w Irlandii jakis komik zalozyl partie i chyba 35% glosow uzyskal bo ludzie mieli dosyc politykow. Co prawda kibice to nie komicy ale nie jest to jakis nie wykonalny pomysl.

Po tym co odwalila milicja w Bialymstoku juz mnie nic nie zadziwi w tym kraju.
Odpowiedz cytując