Wyświetl pojedynczy post
lizzy
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Picnic Country

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 18.05.2011, 08:52
Zastanawiające i kompletnie dla mnie niezrozumiałe że tylu kibicom Wisły wynik meczu z Legią "lata"...
Niezalaeżnie od okoliczności mnie wynik z Legia nie lata i latać nigdy nie będzie. Legię należy tłuc (a przynajmniej próbować) w każdej sytuacji i bez względu na okoliczności. To czy się uda czy nie to inna sprawa bo wiadomo jak oni się na nas sprężają w takich sytuacjach jak teraz ale zaangażowania ma być full!
rezerwy to niech sobie Wisła sprawdza na Zagłębiu i Polonii. Z Legią ma zagrać pierwszy skład i ma ją wdeptać w ziemię!
I pedzioł Herr Gott do wenża
Idź wek Ty pierońska szlango.
I wenż był ab
Odpowiedz cytując