Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44493
Stary 18.05.2011, 08:49
88seba88 napisał(a):Wyświetl post
http://www.90minut.pl/news/156/news1...go-sezonu.html

Czyli 10 czerwca zaczynamy przygotowania, a tak apropo dziś Wasilewski strzelił bramke i zaliczyl asyste dla anderlechtu , w czerwcu kończy mu się kontrakt , przydałby nam się nie uważacie
Po pierwsze to nie ten temat na takie dywagacje, a po drugie jak już to warto się doinformować :
http://www.90minut.pl/news/146/news1...erlechtem.html

Żeby nie było, że nie na temat - link do artykułu http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...wiliego-wideo/
Faktycznie coś piszą, ale ciężko uwierzyć, żeby mieli jakiekolwiek wiarygodne informacje. Poza tym ciężko będzie wyciągnąć tego zawodnika z tego klubu w tej sytuacji.
Odpowiedz cytując