Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44492
Stary 18.05.2011, 08:41
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Dwaliszwili pół roku temu wydawał mi się lepszym zawodnikiem niż Genkov , zdecydowanie szybszym i skuteczniejszym . Oczywiście teraz jesteśmy bogatsi o wiedzę o umiejętnościach Cvetana i uważam że to zawodnicy o podobnej charakterystyce . Na pewno to co pokazał Genkov w tej rundzie to też nie jest apogeum jego umiejętności , widać w nim pewne rezerwy . Jednak też jestem w stanie sobie wyobrazic lepszego napastnika za rozsądne pieniądze .
A mi wydaje sie, że Genkov jest lepszy. Ten Gruzin na filmikach wygląda torchę jak Stanko Svitlica - wielkli kloc, który doskonale wie jak sie ustawić, żeby się od niego piłka dobrze odbiła. Brak szybkości, brak dryblingu, tylko dobrze ułożona noga i głowa, no i super się ustawia.
Ale to tylko takie gdybanie na podstawie filmików, które jak wiadomo jest o dupę rozbić In Stan we trust
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując