zdzichu411 napisał(a):

|
Byłoby ciekawie, ale kibice to margines a oni doskonale o tym wiedzą. Nie wierze żeby chociaż 2 pkt procentowe zależały w tym kraju od kibiców. Pokazywały to już nie raz wybory. Choćby w Krakowie,
|
Tylko, że w Krakowie kibice nie mieli swojego kandydata. Wybór był polityczny między Majchrowskim nie do przyjęcia dla jednych i Kracikiem też nie do przyjęcia dla drugich. A tu
swój kandydat kibiców, kibic Wisły i z drugiej strony Błoń na jednej liście. Lista dostaje wspólne głosy. A od ilości głosów na listę zależy ilu kandydatów wejdzie. Wszystko jest do zrobienia. Nawet jakby ich postraszyć to już jest zwycięstwo.