Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3581
Stary 18.05.2011, 08:34
zdzichu411 napisał(a):Wyświetl post
Byłoby ciekawie, ale kibice to margines a oni doskonale o tym wiedzą. Nie wierze żeby chociaż 2 pkt procentowe zależały w tym kraju od kibiców. Pokazywały to już nie raz wybory. Choćby w Krakowie,
Tylko, że w Krakowie kibice nie mieli swojego kandydata. Wybór był polityczny między Majchrowskim nie do przyjęcia dla jednych i Kracikiem też nie do przyjęcia dla drugich. A tu swój kandydat kibiców, kibic Wisły i z drugiej strony Błoń na jednej liście. Lista dostaje wspólne głosy. A od ilości głosów na listę zależy ilu kandydatów wejdzie. Wszystko jest do zrobienia. Nawet jakby ich postraszyć to już jest zwycięstwo.
Odpowiedz cytując