allon napisał(a):

|
Do czasu... Od jakiegoś czasu się mówi o tym głośno ,że firmy państwowe nie powinny i nie będą bezpośrednio sponsorować drużyn , co najwyżej same dyscypliny/reprezentacje
|
To chyba nie tak - państwowe firmy nie mogą być WŁAŚCICIELAMI klubów (a tak chyba było z Zagłębiem i GKS Bełchatów) ale mogą być sponsorami. Dlatego jakiś czas temu głośno było o przekształceniach tych dwóch klubów.