Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2510
Stary 18.05.2011, 08:29
allon napisał(a):Wyświetl post
Do czasu... Od jakiegoś czasu się mówi o tym głośno ,że firmy państwowe nie powinny i nie będą bezpośrednio sponsorować drużyn , co najwyżej same dyscypliny/reprezentacje
To chyba nie tak - państwowe firmy nie mogą być WŁAŚCICIELAMI klubów (a tak chyba było z Zagłębiem i GKS Bełchatów) ale mogą być sponsorami. Dlatego jakiś czas temu głośno było o przekształceniach tych dwóch klubów.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując