Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 18.05.2011, 08:27
Ktoś tam nas pytał o przypuszczalny skład. Trudno oczywiście to przewidzieć, bo w głowie Maciusia różne myśli mogą się kłębić, ale powinno być tak: Skaba; Wawrzyniak, Komorowski, Jędrzejczak, Rzeźniczak; Gol, Cabral; Kucharczyk, Radović, Manu; Hubnik.

Inną opcją, zamiast 4-5-1 które w brakach kadrowych jest wyraźnie bardzo eksperymentalne, jest 4-4-2, albo raczej 4-4-1-1. W tym wypadku może być pomoc: Kucharczyk, Gol, Radović, Manu i atak Żyro, Hubnik. Ewentualnie zamiast Kucharczyka lub Żyro na lewej pomocy Rybus.

Formacja obrony może uwzględniać także Kelhara na środku (dosyć prawdopodobne), lub skład złożony z 3 lewych obrońców i jednego prawego: Kiełbowicz, Wawrzyniak, Komorowski, Rzeźniczak. To jednak już jest sci-fi trochę.

Bardziej eksperymentalne i raczej mało prawdopodobne opcje, to ustawienie Manu na boku obrony (nie ma takiej potrzeby, ew. po to, żeby go na tej pozycji sprawdzić), lub wyjście Wolskiego w pierwszym składzie (bardziej prawdopodobne, zwłaszcza w systemie 4-5-1).

Brak Vrdoljaka niestety bardzo boli, brak Borysiuka już mniej. Komorowski wcale gorzej od Astiza nie gra w tym sezonie, więc w sumie tylko Choto jest stratą – ale do tego jesteśmy przyzwyczajeni.

Nasi mogą być zmobilizowani – niby mecz o pietruszkę, ale jeżeli będzie na nim Weiss, to będą chcieli się pokazać.
Legionista
Odpowiedz cytując