Wyświetl pojedynczy post
Qba11
Junior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 18.05.2011, 08:24. fajna knakpa
Co do fajnego miejsca na piwo (mają 30 rodzajów w dobrych cenach) i jeszcze mało znanego to polecam
Poligamia Bar na Dietla 97, przy skrzyżowaniu ze Starowiślną. Można wbic z ziomkami albo laską na browarka, za 7 pln mają np perłe chmielową a za 8 wszystkie ciechany i fajne piwka czeskie. Pozatym puszczają wszystkie mecze!!!! generalnie polecam bo lokal rewelacja a jeszcze niedoceniony...
http://www.facebook.com/pages/Poligamia/308348371912
Odpowiedz cytując