Wyświetl pojedynczy post
zdzichu411
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3578
Stary 18.05.2011, 08:19
Walka z wulgaryzmami jest arcyciekawa. Donek myśli że nagle wpoi ludziom, żeby zamiast "sędzia chu*" śpiewali spontanicznie "polscy sędziowie to niedobrzy panowie" ....
To przecież tak realne jak wykrzewić wśród Polaków to gdy jak np się wypierdzielą na chodniku, zamiast soczystej "kur**y " powiedzieć " ojej, ale się wyfiflaczyłem" ...

Ale co ja tam wiem o polityce...
Odpowiedz cytując