Walka z wulgaryzmami jest arcyciekawa. Donek myśli że nagle wpoi ludziom, żeby zamiast "sędzia chu*" śpiewali spontanicznie "polscy sędziowie to niedobrzy panowie" ....
To przecież tak realne jak wykrzewić wśród Polaków to gdy jak np się wypierdzielą na chodniku, zamiast soczystej "kur**y " powiedzieć " ojej, ale się wyfiflaczyłem" ...
Ale co ja tam wiem o polityce...
