Wyświetl pojedynczy post
PAC
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Już nie z Osiedla

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18486
Stary 18.05.2011, 07:58
To jest żenada, mało, że na północną mimo że będzie gotowa trzeba będzie czekać aż cały stadion otworzą. Znowu przynajmniej na początku bez gości w lidze, młyn dalej na G. Zamieszanie z karnetami. Wolałbym zdecydowanie szybsze oddanie północnej i dłuższe czekanie na zachodnią niż ich pomysł z oddaniem dwóch trybun jednocześnie.
Ostatnio edytowane przez PAC : 18.05.2011 o godz. 08:01.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując