|
Mam pytanie: czy była jakakolwiek reakcja Canal+?
W końcu to dziennikarze tej stacji "na pewno widzieli" coś, co zdementowali później eksperci. Ja rozumiem śmiesznie pomylić się jak Wieszczycki w derbach Trójmiasta. Ale jak kogoś oskarża się o rasistowskie zachowanie i nie ma się racji, to wypada przyznać się do błędu.
Ja nie oczekuję teraz akcji medialnej Canal+ w stylu: "Małecki to czarujący, kulturalny młody człowiek, co zawsze przeprowadzi babcię przez ulicę". Tylko lakonicznego dementi i przeproszenia piłkarza. Takie minimum ludzkiej przyzwoitości.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|