Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1433
Stary 18.05.2011, 07:50
Mam pytanie: czy była jakakolwiek reakcja Canal+?

W końcu to dziennikarze tej stacji "na pewno widzieli" coś, co zdementowali później eksperci. Ja rozumiem śmiesznie pomylić się jak Wieszczycki w derbach Trójmiasta. Ale jak kogoś oskarża się o rasistowskie zachowanie i nie ma się racji, to wypada przyznać się do błędu.

Ja nie oczekuję teraz akcji medialnej Canal+ w stylu: "Małecki to czarujący, kulturalny młody człowiek, co zawsze przeprowadzi babcię przez ulicę". Tylko lakonicznego dementi i przeproszenia piłkarza. Takie minimum ludzkiej przyzwoitości.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując