|
Wszystko pięknie, ładnie tylko jest jeden szczegół. Prezes Basałaj musi mieć jaja i wystąpić oficjalnie w obronie Małego i klubu, którym oszczercza kampania mediów wyrządziła niepowetowane straty na wizerunku. O jakieś karze w stosunku do Małego wogóle nie wspominam nawet, bo Basałaj strzelił nią samobója klubowi.
Niech k...a teraz to spróbuje odkręcić. Basałaj do roboty !!!!
|