kot napisał(a):

(...)
2/. Oddanie do sądu powszechnego Canal+ i wtórujące mu media, oskarżające publicznie i kłamliwie Małeckiego o rasizm. Chyba, że Canal + przeprosi Małeckiego i Wisłę publicznie za pomówienie o rasizm a w ślad za nim, wszystkie te media, które wprowadzone w błąd przez Canal +, powieliły ich kłamstwa w swoich mediach ( dla przykładu : http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...akow,id,t.html - Derby Krakowa: rasistowski atak piłkarza Wisły Kraków, Patryka Małeckiego )....
|
jak już coś, to najpierw należałoby wystąpić do mediów o sprostowanie nieprawdziwej informacji, a dopiero po tym (jak nie sprostują) to iść do sądu.
Tylko czy powoływanie się na "macherów" i "specjalistów" z GazWyb to jest to czego wszyscy chcą? A nie lepiej poczekać na rozstrzygnięcie Komisji Ligi (jakby nie było jakiś organ quasi sądowy) i dopiero wtedy wystąpić ze sprostowaniem?