Temat
:
[28 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków (21 maja, godz. 15:45)
Wyświetl pojedynczy post
biziu25
Member
Od: 08.2006
Offline
#
91
17.05.2011, 22:31
będzie ciężko ale zwycięstwo będzie dla nas
Prawdopodobnie bez małego zagramy bo go pewnie pzpn ukarze. I mam nadzieję że w końcu Rios dostanie swoją szansę i ją w końcu wykorzysta.
będzie 0:3 tradycyjnie
biziu25
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do biziu25
Znajdź inne posty napisane przez biziu25