Wyświetl pojedynczy post
biziu25
Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 17.05.2011, 22:31
będzie ciężko ale zwycięstwo będzie dla nas Prawdopodobnie bez małego zagramy bo go pewnie pzpn ukarze. I mam nadzieję że w końcu Rios dostanie swoją szansę i ją w końcu wykorzysta.
będzie 0:3 tradycyjnie
Odpowiedz cytując