South napisał(a):

|
straszne naprawdę ,za chwile możne nie być nas na trybunach a ty .......isz o jakiejś lidze mistrzów ,niech piłkarzyki graja bo za to kapuchę biorą,my sie martwy o siebie Moim zdaniem przez protestowanie w TAKIM momencie możemy pokazać nasz charakter
|
My juz nasz charakter pokazalismy na derbach! Więc skoro myslisz że tym bardziej w pucharach coś
zrobimy to nie mam pytań....