Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3567
Stary 17.05.2011, 21:23
South napisał(a):Wyświetl post
straszne naprawdę ,za chwile możne nie być nas na trybunach a ty .......isz o jakiejś lidze mistrzów ,niech piłkarzyki graja bo za to kapuchę biorą,my sie martwy o siebie Moim zdaniem przez protestowanie w TAKIM momencie możemy pokazać nasz charakter

My juz nasz charakter pokazalismy na derbach! Więc skoro myslisz że tym bardziej w pucharach coś
zrobimy to nie mam pytań....
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując