Wiślak-1990 napisał(a):

co do konkretnie tych butów to Ci nie pomogę,ale mogę w 100 % polecić ten sklep,kupowałem tam kilka par butów,i naprawdę zadziwiły mnie trwałością,wyraźnie lepszą niż "sklepowe".
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.