Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#750
Stary 17.05.2011, 20:42
sportnh napisał(a):Wyświetl post
Malecki powinien dostac gruba kare za to i wreszcie jest na to szansa, Komisja Ligi pewnie zrobi z nim co nalezy, w koncu gowniarz sie nauczy. W pilke gra dobrze ale niestety dla niego nie zwalnia go to z zachowywania sie jak normalny, cywilizowany czlowiek.

Musi sobie uswiadomic jedno: 'NIE MUSIMY SIE LUBIC, ALE SZANUJMY SIE'!!!!

i albo to pojmie, albo coraz czesciej bedzie wypominane mu jego burackie zachowanie, wszystko
Lekcja kultury w wykonaniu sportnh, czyli "Szanuj innych, ty gówniarzu!".
Śmiać się, czy płakać?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując