sportnh napisał(a):

Malecki powinien dostac gruba kare za to i wreszcie jest na to szansa, Komisja Ligi pewnie zrobi z nim co nalezy, w koncu gowniarz sie nauczy. W pilke gra dobrze ale niestety dla niego nie zwalnia go to z zachowywania sie jak normalny, cywilizowany czlowiek.
Musi sobie uswiadomic jedno: 'NIE MUSIMY SIE LUBIC, ALE SZANUJMY SIE'!!!!
i albo to pojmie, albo coraz czesciej bedzie wypominane mu jego burackie zachowanie, wszystko
|
Lekcja kultury w wykonaniu
sportnh, czyli "Szanuj innych, ty gówniarzu!".
Śmiać się, czy płakać?