Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3969
Stary 17.05.2011, 20:24
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
To jak w końcu, zespół zrobił wynik powyżej możliwości czy mamy taką pakę że możemy zdominować lige w następnym sezonie bo ja już nie wiem?
Tam kluczowe słówko to "po wzmocnieniach"

To czym grał Maskaant w rudznie jesiennej to była kpina i powinniśmy tułać się gdzieś w środku tabeli, a skończyliśmy tylko z 3 pkt straty do lidera. A potem dostał 5 bardzo dobrych grajków, którzy od razu wskoczyli do pierwszego składu. Teraz zespół mamy dosyć mocny i zgrany, ale to jak do tego doszło to majstersztyk Maskaanta. To powino trwać 2-3 lata (jak w np. w Lechu) a nie 3 miesiące.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując