Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3556
Stary 17.05.2011, 20:05
Na meczu z Polonią Warszawa całe G zakrywa szalikami twarze, siada na krzesełkach i nie prowadzi dopingu ! Tak powinno być, a nie, że G1 nie siada bo oni chcą stać, jak wszyscy to wszyscy !
Odpowiedz cytując