|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
|
flamengista napisał(a): 
Tymczasem to właśnie dziennikarze GW poprosili o pomoc ekspertów, a ci wykluczyli tezę, iż była to wypowiedź rasistowska.
Dlatego powtarzam: sprawy "rasizmu" Małeckiego nie ma. Naprawdę nie rozumiem, czemu niektórzy z maniakalnym uporem doszukują się problemu tam, gdzie on nie istnieje.
|
Oto wlasnie chodzi
|
|