7 lat ... paranoja! Brawo !! Jeszcze raz brawo Majcher !! I to jest Kraków ... rozumiem gdzieś w Bytomiu, w Katowicach, Białymstoku itp. ale w Krakowie

Toż to jest strzał w kolano ... toż to jest parodia niczym Brat Pit chodzący w wiejskich filcokach... Jeszcze dodatkowym minusem jest to, że jeden stadion Miasto wybudowało i wie jak należy budować takie stadiony, ma to doświadczenie.
Nie podawanie terminu to tak samo głupota, ja bym proponował zrobić jakąś manifestację pod Majchra urzędem tak aby odpowiedział za wszystkie błędy na konkretnej konferencji kilkugodzinnej. Do tego dodałbym kilka interpelacji tak aby mógł się do tego przygotować w połowie (pokazać dokumenty), a w połowie nie.
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków S.A.
Arek Głowacki za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy