Wyświetl pojedynczy post
pepemell
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44478
Stary 17.05.2011, 19:01
No chyba jaja sobie robicie. Temat o transferach, a oni o kasie. Grejt. Nie przypuszczam, że kogokolwiek Holendrzy ściągną do Wisły z Ekstraklasy. Jedynym wyjątkiem, który mógłbym obstawić jest Tomasz Kupisz - pytanie czy jest potrzebny i czy mógłby być rzeczywistą alternatywą dla Kirma czy Małeckiego. Inni wartościowi (patrz Rudnevs lub Kiełb) są nie do wyjęcia. Dlatego kolejny zagraniczny zaciąg nas czeka i nie ma w najbliższym czasie co liczyć jak ktoś to tu powiedział 11-tkę Wisły zapełnioną Jankami Kowalskimi. Howgh.
Odpowiedz cytując