SZYMEK_TSW napisał(a):

Dobrze, że chociaż Canal+ jest obiektywny.
Prawda jest taka, ze jeszcze miesiąc będziemy mieć walkę z chuliganami, no ew. do wyborów. Potem wszystko wróci do normy.
Zbyt wiele poważnych firm i osobistości, traci pieniądze przez działania rządu, aby tusk i jego ekipa mogła tak hasać miesiącami...
Także jeszcze dwa tygodnie do przerwy w rozgrywkach, a na nowy sezon miejmy nadzieję że rząd znajdzie sobie nowego wroga...