Wyświetl pojedynczy post
GajowyDrwal
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: z lasu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3546
Stary 17.05.2011, 18:52
SZYMEK_TSW napisał(a):Wyświetl post
http://www.youtube.com/watch?v=Mgka-q3fDCE
zmontowane wypowiedzi dziennikarzy Canal +
Dobrze, że chociaż Canal+ jest obiektywny.

Prawda jest taka, ze jeszcze miesiąc będziemy mieć walkę z chuliganami, no ew. do wyborów. Potem wszystko wróci do normy.

Zbyt wiele poważnych firm i osobistości, traci pieniądze przez działania rządu, aby tusk i jego ekipa mogła tak hasać miesiącami...

Także jeszcze dwa tygodnie do przerwy w rozgrywkach, a na nowy sezon miejmy nadzieję że rząd znajdzie sobie nowego wroga...
Odpowiedz cytując