Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
Od: 11.2009
Offline
#
9349
17.05.2011, 18:24
tomasz_19
napisał(a):
Jest w zespole przyszłego mistrza Czech (mam nadzieje) Viktorii Plzen kilku na prawdę ciekawych zawodników, którym kończą się kontrakt w czerwcu... ta drużyna na prawdę gra bardzo efektownie (66 bramek w 28 meczach), a poniżej 4 zawodników można powiedzieć tworzących szkielet tego zespołu:
Lewy obrońca David Limbersky - reprezentant Czech
http://www.transfermarkt.de/de/david...ler_16090.html
Prawy pomocnik Milan Petrzela - również reprezentant Czech
http://www.transfermarkt.de/de/milan...ler_21101.html
Ofensywny pomocnik Daniel Kolar - reprezentant Czech
http://www.transfermarkt.de/de/danie...ler_43246.html
Napastnik, który mógłby grać w parze z Genkovem Jan Rezek - reprezentant Czech
http://www.transfermarkt.de/de/jan-r...ler_15890.html
Myślę, że przy odrobinie szczęścia można by było przynajmniej 2 zawodników z wyżej wymienionych pozyskać za niewielkie pieniądze (podpis pod kontraktem i prowizja dla menadżera) i mamy potencjalne wzmocnienia... Stan do dzieła!
wszystko fajnie tylko roczniki trochę lipne, a i w Czechach jest teraz taka sytuacja niemocy jak u nas zdobyło MP Zagłębie, wyobrażasz sobie że przychodzi do nas 4 graczy z tamtego Zagłębia
?
TOMEK 11
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TOMEK 11
Znajdź inne posty napisane przez TOMEK 11