Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 17.05.2011, 18:23
skonczcie pierdzielic glupoty o wstawianiu jakichs szczylow z Młodej Ekstraklasy, ktorzy na widok stadionu Legii mieli by pełne pory

niech debiutują, graja, ale nie w takich spotkaniach...
Odpowiedz cytując