|
fialo,ale za co chwalić Karcza,za tekst "miejmy nadzieję że za parę lat nie będzie w ogóle wulgaryzmów na derbach",chwali atmosferę,bo przypominała tą ,jaką chcą widzieć dziennikarze,czyli ta "ich Anglia",nie piszę Anglia bo jak jest na wyspach z wulgaryzmami to już wyżej ktoś napisał.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|