|
Mam nadzieje że na rynku pokażemy co myślimy o Tusku i jego POjebanej ekipie. 20-30 tysięcy osób + to co będzie "przejazdem" na rynku i w okolicach niech usłyszy nasze zdanie. Oczywiście wszystko bez agresji, żeby nie było co pokazywać na drugi dzień w TV.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|