|
Ale mi się wydaje, że TeleFonika na koszulkach zmniejsza dług, a nie zapewnia nowe wpływy.
W każdym razie teraz powinno być łatwo jak nigdy pozyskać sponsora bo mamy Mistrza, a mecze mogę być pokazywane nawet w 22 krajach.
Jeśli się nie uda to można mieć nadzieje, że się znajdzie jeśli awansujemy do LM lub fazy grupowej LE.
Z awansem do LM też teraz jest znacznie łatwiej niż kiedyś bo zmieniły się z dużą korzyścią dla nas zasady eliminacji - na europejskie potęgi już nie trafimy.
Tylko trzeba jeszcze trochę w drużynę zainwestować.
Jeśli by się T-Mobile nie dogadał z Ekstraklasą to może wróci do nas (dawniej ERA).
|