Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
SkMk
Senior Member
Od: 10.2005
Skąd: stamtąd
Offline
#
3539
17.05.2011, 17:59
BRTS39
napisał(a):
Ale na rynku
przecież ....a tam nie będą chyba wyłapywać kto przeklina.
Osobiście liczę na to, że kilkunastu pikoli z E, wyłapie po jakieś 2 tysiące złotych, za "Gdzie twoje berło..." Może w końcu coś do nich dotrze.
W życiu ważne są tylko chwile...
SkMk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SkMk
Znajdź inne posty napisane przez SkMk