BRTS39 napisał(a):

Ale na rynku przecież ....a tam nie będą chyba wyłapywać kto przeklina.
|
moze tak może nie, najwyżej powyciągają pierwszych lepszych przypadkowych, posiedzą kilka godzin na komisariacie i tak będzie wygladało świetowanie mistrza. A nazajutrz przeczytamy. "Dziesiątki kiboli zatrzymanych po fecie na Rynku"