mastahkillah napisał(a):

|
potrzebuje filmik z meczu Wisła arka kiedy to w 90 minucie Zieńczuk strzela bramke a kibice Wisły którzy wcześniej stali równo z liniami boiska wbiegają na murawe. Pomoże ktoś odnaleźć?
|
Tylko tyle mi się udało znaleźć:
http://www.youtube.com/watch?v=CMU3XutltwM