Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
mastahkillah
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Olkusz
Offline
#
21964
17.05.2011, 17:31
potrzebuje filmik z meczu Wisła arka kiedy to w 90 minucie Zieńczuk strzela bramke a kibice Wisły którzy wcześniej stali równo z liniami boiska wbiegają na murawe. Pomoże ktoś odnaleźć?
Olkusz 100% Wisła Strażnicy Srebrnego Miasta!!
mastahkillah
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mastahkillah
Znajdź inne posty napisane przez mastahkillah