Wyświetl pojedynczy post
mastahkillah
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21964
Stary 17.05.2011, 17:31
potrzebuje filmik z meczu Wisła arka kiedy to w 90 minucie Zieńczuk strzela bramke a kibice Wisły którzy wcześniej stali równo z liniami boiska wbiegają na murawe. Pomoże ktoś odnaleźć?
Olkusz 100% Wisła Strażnicy Srebrnego Miasta!!
Odpowiedz cytując