Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3964
Stary 17.05.2011, 17:19
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Trzeba to jasno powiedzieć, że Maskaant zrobił zajebistą robotę zdobywając Mistrzostwo.

Startowaliśmy ze straconej pozycji, z wyprzedaną połową składu, z naściąganym szrotem, ze skłóconymi i zmęczonymi porażkami piłkarzami.

Wielki szacun szczególnie za runde jesienną, w której potrafił to poskładać do kupy i utrzymać kontakt z czołówką mimo słabego składu. A w rundzie wiosennej - po wzmocnieniach - zbudował zespół, który ma szanse zwojować coś w pucharach i zdominować ligę w następnym sezonie.
Gratulacje za wynik powyżej możliwości
To jak w końcu, zespół zrobił wynik powyżej możliwości czy mamy taką pakę że możemy zdominować lige w następnym sezonie bo ja już nie wiem?
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując