crazykaro napisał(a):

|
To tak jak napisałem jest to przekaz typowego piknika, czyli ci co wychodza niech wyjdą i nie wracają
|
typowy piknik nie da się robić w chuja, bo on na mecze chodzi i wie jak jest.
Takich ludzi powinno się określać mianem "skomrecjonalizowanego kibica" którego przyciąga atmosfera festynu, klimat tanca z gwiazdami itp atrakcje... piknik moze i nie spiewa, ale jest to wierny kibic który na mecz przyjdzie i nie bedzie przytakiwał, jak mu ktoś bedzie stadion zamykał i wmawiał, że dla niego jest niebezpiecznie.