Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3529
Stary 17.05.2011, 17:06
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
To tak jak napisałem jest to przekaz typowego piknika, czyli ci co wychodza niech wyjdą i nie wracają
typowy piknik nie da się robić w chuja, bo on na mecze chodzi i wie jak jest.
Takich ludzi powinno się określać mianem "skomrecjonalizowanego kibica" którego przyciąga atmosfera festynu, klimat tanca z gwiazdami itp atrakcje... piknik moze i nie spiewa, ale jest to wierny kibic który na mecz przyjdzie i nie bedzie przytakiwał, jak mu ktoś bedzie stadion zamykał i wmawiał, że dla niego jest niebezpiecznie.
Ostatnio edytowane przez palikot : 17.05.2011 o godz. 17:08.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując