JrQ- napisał(a):

LOL
chłopie, zrozum, że taki Melikson to była mega okazja, normalnie to tacy gracze kosztują po 5 mln euro...
6 zawodników zobaczysz... chyba w FMie...
2-3 solidne wzmocnienia gotówkowe, jednego z kartą w ręku i tyle.
|
Co już by było zajebistym progresem patrząc na nasze poprzednie batalie o LM.
Cupiał już chyba dorósł do tego, że nie może mieć ciastko i zjeść ciastko. Czyli nie może zarabiać przed eliminacjami na czołowych zawodnikach, a później oczekiwać, że mu ta osłabiona drużyna zagra dobrze w pucharach. Niby logiczne, ale jednak do tej pory zawsze zarobić teraz bylo ważniejsze od zarobić w przyszłości 2x wiecej
