Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44472
Stary 17.05.2011, 16:51
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
LOL

chłopie, zrozum, że taki Melikson to była mega okazja, normalnie to tacy gracze kosztują po 5 mln euro...

6 zawodników zobaczysz... chyba w FMie...

2-3 solidne wzmocnienia gotówkowe, jednego z kartą w ręku i tyle.
Co już by było zajebistym progresem patrząc na nasze poprzednie batalie o LM.
Cupiał już chyba dorósł do tego, że nie może mieć ciastko i zjeść ciastko. Czyli nie może zarabiać przed eliminacjami na czołowych zawodnikach, a później oczekiwać, że mu ta osłabiona drużyna zagra dobrze w pucharach. Niby logiczne, ale jednak do tej pory zawsze zarobić teraz bylo ważniejsze od zarobić w przyszłości 2x wiecej
..
Odpowiedz cytując