|
ale sam fakt że facet wchodzi w 75 minucie po czerwieni dla Pawełka i broni pewnie, dla Ciebie nic nie znaczy? Kurto teraz miał kontuzje bodajże więc w ME dużo nie grał.
W Jadze był problem z bramkarzami, zaryzykowano i postawili na młodego.. Ja przed zatrudnieniem Pareki też byłem za tym by Filipowi dać szansę.. Teraz mamy naprawdę dobrego bramkarza, od którego Filip się może sporo nauczyć, mam nadzieję że nasz trener np zrobi tak że w przyszłym sezonie w PP będzie bronił Filip a w Lidze czy w pucharach Pareiko, tak by nabierał krzepy nasz Filipek.
Widzisz tacy to są ludzie tutaj, najpierw żądają by młody zawodnik grał, a później narzekają że presja na wynik i powinno się bardziej "doświadczonych" wpuszczać... zdecydujcie się Panowie..
|